Večerný rituál s Biblickými olejmi

Vedomá práca s esenciálnymi olejmi (Oils of Ancient Scripture)

Najbližšie stretnutia:
pondelok 10. februára 2020 o 17:45 h.
štvrtok 12. marca 2020 o 17:45 h.

Čo nás čaká: Vedomé zameranie pozornosti na seba, svoje pocity (všímavosť). Kotvenie v telesnom prežívaní, cvičenia na podporu uvedomovania si tela, telesných pocitov a emócii s podporou esenciálnych olejov sady Biblických olejov. K hlbokej relaxácii napomáha relaxačná a meditačná hudba pôsobiaca na rôzne systémy za účelom uvoľnenia a harmonizácie. Stretnutie trvá 2,5 hodiny. 

Maximálny počet účastníkov: 6
Kde: Pri vinohradoch 172, Bratislava – Rača
Vstupné: 28 eur (kto má vlastnú sadu Biblických olejov YL, platí len poplatok 15 eur)

Sprevádza: Radoslava Olajos

Rezervácie:radoslava.olajos@atna.sk alebo 0905 755 022

Používame EO YL. Santal, Cassia, Kadidlo, Myrha, Céder, Cypriš a Šarónsku ružu. Všetky sú spomínané v Biblii. Sadu, ktorú používame na rituál zostavil Gary Young, pod názvom Oils of Ancient Scripture (Sada biblických olejov).
Už v pradávnych dobách mali veľký význam pre človeka. Duchovný, ozdravný, rituálny. Silu a priaznivé účinky esenciálnych olejov na človeka poznala spoločnosť už tisíce rokov pred našim letopočtom. Kadidlo, myrha alebo santal boli dokonca vzácnejšie ako zlato. Mnohé esenciálne oleje boli používané na prebúdzanie sily, na očistu, balzamovanie, spájanie sa s predkami alebo podporu či prehĺbenie určitých schopnosti, ale aj na uzdravovanie a regeneráciu.

Večerný rituál sprevádzaný hudbou, technikami na uvoľňovanie svalstva a nanášaním EO pomáha uľaviť duši, telu aj psychike. Zároveň podporujeme spirituálne napojenie, prehĺbenie intuície a povzbudzujeme samoliečiace schopnosti, ktoré sú našou, často prehliadanou prirodzenosťou.

Esenciálne oleje a vedené relaxácie pozitívne ovplyvňujú a pomáhajú pri pocitoch napätia a prázdnoty, neschopnosti sa rozhodovať a nasledovať svoje poslanie. Vedomou prácou s telom sa uvoľňujeme a oslobodzujeme. Opäť môžeme voľnejšie dýchať, naberáme odvahu a stratené prepojenie so sebou a svojim vyšším JA, zároveň sa stávame vedomejšími.

 

meditácia