S bylinkárom Jarom Trávnikom

Bylinky v sebe skrývajú liečivú silu, pomáhajú ľudom už tisícky rokov. Kto pozná, ako ich použiť vo svoj prospech, dokáže rovnako dobre liečiť ako iní dnešní odborníci na zdrave. Dokonca úspešnejšie, predovšetkým pri chronických ochoreniach. Rastliny obsahujú látky utlmujúce škodlivé mikroorganizmy, vedia posilniť imunitný systém, dopĺňajú vitamíny a stopové prvky v našom tele. Ich pôsobenie má významný účinok nie len pri somatických ochoreniach, ale aj pri dlhodobom strese a psychických ťažkostiach.

Rada spolupracujem s bylinkárom Jarom Trávnikom, ktorý zbiera a vyrába špeciálne namiešané tinktúry a mastičky z tých najkvalitnejších surovín. Pozná tajné receptúry babiek korenárok a s láskou pre nás vyrába liečivky.

Jaro Trávnik vytvoril celú kolekciu prípravkov spojením liečivých bylín s dračou krvou, vďaka ktorej vie pomôcť takmer pri všetkých problémoch, ktoré nás v dnešnej dobe trápia.

O Jarovi a jeho ceste k bylinkárstvu som písala na blogu vydavateľstva Eugenika
Svoj dar treba pochopiť

Na únavu, vyčerpanie, nespavosť, vnútorný nepokoj, problémy s trávením alebo na iné príznaky dlhodobého stresu odporúčame Dračiu krv (živicu stromu Croton lechleri). Výrazne pomáha zmierňovať v tele zápal, ktorý je vedľajším produktom nadmerného množstva stresových hormónov v krvi. Taktiež napomáha lepšie tráviť, zlepšuje imunitu a pomáha udržiavať zdravý mikrobiom, ktorý je nevyhnutný nie len pre zdravé trávenie a strebávanie živín, ale aj tvorbu hormónov, napr. hormónu šťastia – serotonínu.

Dračia krv a výrobky z nej pomohli už mnohým klientom, ktorí potrebovali podporiť pri celkovom vyčerpaní organizmu alebo ak prechádzali mimoriadne zaťažujúcimi životnými situáciami. Na koho sú kladené vysoké nároky, je pod neustálym stresom, je nutné podporiť jeho organizmus. Dobre zaberá dračia krv s ďalšími adaptogénami ako je Rhodiola, ženšen, medovka alebo medicínske huby – Reishi alebo Cordyceps.

Jeho produkty sú čisté, kvalitné a účinné. Ak si neviete vybrať sami, napíšte mu, on vám rád poradí. Jeho Internetový obchod s liečivkami nájdete tu.