Konzultácie cez SKYPE a on-line poradňa

Chcete poradiť alebo prekonať krízu, dostať nezávislú spätnú väzbu? Hľadáte spôsob, ako situáciu, v ktorej sa nachádzate ľahšie prekonať a zvládnuť?  Využite On-line poradňu cez Skype alebo WhatsApp .

Konzultuje: PhDr. Radoslava Olajos

PODMIENKY:
– Uhraďte sumu 30 € na číslo účtu IBAN: SK52 1100 0000 0026 2601 3056 (Tatrabanka), do poznámky pre prijímateľa uveďte svoje meno
– Dohodnite si e-mailom alebo telefonicky dátum a čas konzultácie na tel.čísle: 0905 755 022 alebo poradna@atna.sk

UPOZORNENIE:
Táto forma poradenstva nie je plnohodnotnou náhradou terapeutických alebo psychologických konzultácii, slúži na upokojenie a usmernenie klienta, ako by mal vo veci postupovať.

INFORMÁCIA PRE BEZPLATNÉ JEDNORÁZOVÉ KONZULTÁCIE:
Sú určené pre tých, ktorí sa dostali do núdze a ich finančná situácia im nedovoľuje momentálne využiť platenú konzultáciu. Ak je to Váš prípad a trápi Vás úzkosť, strach, či prechádzate krízou v partnerstve a máte záujem o jednorázovú podpornú terapiu, radu, alebo usmernenie, napíšte Váš e-mail na: poradna@atna.sk.

Uveďte stručný popis Vášho problému (maximálne však v rozsahu jednej A4), aby som vedela vyhodnotiť, či s tým, čo vás trápi Vám viem pomôcť. Nezabudnite do predmetu uviesť: BEZLATNÁ ON-LINE KONZULTÁCIA.

INTERNETOVÉ PORADENSTVO

Ak máte záujem o poradenstvo prostredníctvom e-mailu, je k dispozícii platená poradňa. Za poplatok 25 eur je môžné dostať potrebné informácie. Viac informácii: INTERNETOVÉ PORADENSTVO

Cenník on-line konzultácii

Počas dňa 9:00 – 17:00 h.
50 min. konzultácia 30 eur

Večerné 18:00 – 21:00 h.
40 min. konzultácia 30 eur

Počas víkendu
20 min. konzultácia bezplatne
určené pre tých, ktorí sa dostali do núdze, finančná situácia im nedovoľuje momentálne využiť platenú konzultáciu

Platnosť od 12. marca 2020