MINI ONLINE ŠKOLIČKA SEBAPOZNANIA

Zaujíma vás, ako sa dá budovať psychická odolnosť? Ako prekonať ťaživé emócie a vnútorné napätie? 

Školička sebapoznania dáva inšpirácie na vašej ceste k sebe, dáva vodítka, ako posilniť sebadôveru. Ako prekonávať vnútornú neistotu, stres a strachy. Používame overené metódy a sebapoznávacie techniky rôznych psychoterapeutických a terapeutických škôl.

Využite čas doma na sebarozvoj, na posilnenie svojich vnútorných zdrojov a odolnosť voči stresu z neistoty.

Obdobie, kedy sa po nás chce, aby sme boli viac sami, viac doma. Ako ho využiť v prospech seba? Objavujte silu v stíšení sa a sebareflexii. Mini online školička sebapoznania vám umožňuje zdieľať to, čo prežívate, čím si prechádzate a vytvára priestor, aby ste sa dozvedeli viac o tom, čo vás zaujíma. Ako prekonať neľahké obdobie zmien, neistoty a využiť ho vo svoj prospech.

Počas štyroch dvojhodinových stretnutí okrem rozprávania na aktuálne témy sa môžete dozvedieť viac o sebe, môžete sa pýtať a zdieľať to, čo vás trápi a získať odpovede na svoje otázky.

Pridajte sa k nám do Mini školičky sebapoznania na Skype.

Najbližšie termíny:  
streda 14. apríla 2021 o 19:30  h. 
streda 28. apríla 2021 o 19:30  h. 
streda 12. máj 2021 o 19:30 h. 
streda 26. máj 2021 o 19:30 h. 

Témy na marec- apríl 2021:
– Sebadôvera a vnútorné inšktinkty.
– Múdrosť tela a ako sa vyznať v tom, čo vraví.
– Kde brať silu prekonať náročné životné obdobia.
– Sebapodpora a budovanie svojich vnútorných zdrojov.
– Sebaúcta a sebaláska ako ochranný štít.
– Tiene a strachy ako nástroj sebapoznania.
– Sebapoznanie cez prekážky a náročné situácie.
– Zameranie sa na svoje ciele a zámery.

Cena: 15 eur / jeden večer
Pri zakúpení všetkých 4 seminárov naraz: 45 eur

Viac info a rezervácia: 0905 755 022 alebo poradna@atna.sk

„Uzavretie pred svetom vonku môže byť otvorenie sveta v tvojom vnútri.
Nepremeškaj túto posvätnú príležitosť.“ M.Dedko

Ak máte otázky a témy, ktoré by vás zaujímali, píšte na: poradna@atna.sk 
On-line seminár Školička sebapoznania 2020

Referencie:
Zuzana (53) – Online školička je pre mňa veľmi intenzívny a motivujúci spôsob sebapoznávania. Pravidelné stretnutia a diskusie na určité témy a následná práca s týmito témami, hlavne ak sa ma mimoriadne dotkli, ma nútia sa nimi intenzívne zaoberať, nezobrať ich len ako vypočuté info a kdesi ich odložiť. Zrazu sú tu, týkajú sa ma, chodia mi do života…a čo s nimi? Aj na to dá školička odpovede…

Martin (30) – Školička online formou bola pre mňa prínosná z viacerých dôvodov. Mohol som byť súčasťou seminára bez toho, aby som stratil veľa času cestovaním. Zároveň počas obdobia rôznych plošných obmedzení bolo možné sa takto stretávať, čo ma udržalo v čase neistoty pevne na zemi. Po našich stretnutiach som dokonca cítil akúsi úľavu, že sú naokolo podobne zmýšľajúci a chápajúci ľudia a tiež, že situácia nie je až taká beznádejná. Takže mne tieto stretnutia boli veľmi nápomocné, aby som neupadol do útlmu a dokonca som v tomto čase napredoval, čo osobne považujem za malý zázrak.

Upozornenie: Online seminár je určený pre ľudí hľadajúcich sebapoznanie a inšpirácie pri prekonávaní každodenných starostí a výziev života. Na prehĺbenie poznania seba a svojich možností. Online seminár nie je náhrada odbornej psychologickej alebo psychiatrickej intervencie. Ak máte dlhodobé a vážne problémy, ktoré vám bránia bežnému fungovaniu, zvoľte si vhodnejšiu formu pomoci, príp. vyhľadajte lekára.