ON-LINE SEMINÁRE

Skupinovové aktivity sme presunuli z poradne do ON-LINE priestoru.

Po dobrých skúsenostiach v roku 2020, pokračujeme aj v roku 2021

MINI ONLINE ŠKOLIČKA SEBAPOZNANIA
AKO SA DÁ BUDOVAŤ PSYCHICKÁ ODOLNOSŤ? AKO PREKONAŤ ŤAŽIVÉ EMÓCIE A VNÚTORNÉ NAPÄTIE?
Školička sebapoznania dáva inšpirácie na vašej ceste, ako prekonávať vnútornú neistotu, stres a strachy. Používame overené metódy a sebapoznávacie techniky rôznych psychoterapeutických a terapeutických škôl. Využite čas doma na sebarozvoj, na posilnenie svojich vnútorných zdrojov a odolnosť voči stresu z neistoty.

ONLINE SEMINÁR O SNOCH – SEBAPOZNANIE CEZ VÝKLAD SNOV
ZAUJÍMAJÚ VÁS SNY? VNÍMATE, ŽE BY SA DALO VĎAKA SNU ODHALIŤ NIEČO O SEBE, LEN NEVIETE, Z KTORÉHO KONCA ZAČAŤ?
Pozývame vás na cestu objavovania v hlbinách vášho podvedomia prostredníctvom práce so snom cez Skype.

VEČERNÉ RELAXÁCIE A VEDENÉ MEDITÁCIE

VEČERNÉ ONLINE MEDITÁCIE V STREDU O 20:00

ONLINE RELAXÁCIE A POHYBOVÉ MEDITÁCIE FEELINGOVKY

Referencie:
Denisa (46) – Aj online meditácie majú svoju silu a je to pohodlné. Večer sa pripojím a niečo pre seba urobím. Dá sa dostať do hĺbky, progres prichádza množstvom opakovaní. Rada sa pripájam. Vždy, keď je to možné. Popri deťoch nie je jednoduché nájsť si čas pre seba. Oceňujem aj cenovú dostupnosť.

Martin (31) – Keďže v poslednej dobe nie je veľa priestoru chodiť niekam do kolektívu ľudí, tak oceňujem v tomto čase túto formu stretnutí cez SKYPE pod vedením Radky, kde strávime spoločný čas s esenciálnymi olejmi, relaxáciami a viac vnímame pocity a to čo sa v nás deje. Navyše ma udržiavajú tieto SKYPE-ové stretnutia aj v lepšej telesnej kondícii, keďže sú tam aj krátke pohybové cvičenia, ktoré potom praktikujem v každodennom živote. Celkovo mi tieto online stretnutia dodávajú energiu a zároveň mi prinášajú určitý vnútorný pokoj. Takže ďakujem.

on-line seminár Školička sebapoznania 2020
relaxácie a meditácie 2020