ONLINE RELAXÁCIE S HUDBOU A POHYBOVÉ MEDITÁCIE | FEELINGOVKY

On-line relaxácie, pohybová meditácia a vedomá práca s telom pri príjemnej hudbe s esenciálnymi olejmi.

Nie je nutné mať esenciálne oleje (sadu olejov Feelings), aby ste sa zúčastnili. Viete využiť aj iné oleje, postačí čo i len jeden olej (odporúčam do tohto obdobia EO kadidlo, pomaranč, cédrové drevo alebo škoricu).

Kedy: každý pondelok o 20:00 h., končime približne o 22:00 h.
počas celého apríla až do 10. mája 2021

Nový cyklus začíname 5. apríla 2021 Feelingovkami (každé druhé stretnutie budú používané Biblické oleje)
Ako: cez Skype

Vstupné: 5 eur za večer
možnosť zakúpiť permanentku na 6 stretnutí za 30 eur 

 Viac info a rezervácie: 0905 755 022

Čo nás čaká: Vedomé zameranie sa na seba, svoje pocity. Kotvenie v telesnom prežívaní, cvičenia na podporu uvedomovania si tela, telesných pocitov a emócii s podporou esenciálnych olejov z kolekcie Feelings. K hlbokej relaxácii napomáha relaxačná a meditačná hudba pôsobiaca na rôzne systémy za účelom uvoľnenia a harmonizácie.

Esenciálne oleje a vedené relaxácie pozitívne ovplyvňujú a pomáhajú uľavovať pri pocitoch napätia a ťažoby, prázdnoty a úzkosti. Vedomou prácou s telom sa uvoľňujeme a oslobodzujeme. Opäť môžeme voľnejšie dýchať, naberáme odvahu a stratené prepojenie so sebou a svojim vyšším JA, zároveň sa stávame vedomejšími.

Referencie:
Denisa (46) – Aj online meditácie majú svoju silu a je to pohodlné. Večer sa pripojím a niečo pre seba urobím. Dá sa dostať do hĺbky, progres prichádza množstvom opakovaní. Rada sa pripájam. Vždy, keď je to možné. Popri deťoch nie je jednoduché nájsť si čas pre seba. Oceňujem aj cenovú dostupnosť.

Martin (31) – Keďže v poslednej dobe nie je veľa priestoru chodiť niekam do kolektívu ľudí, tak oceňujem v tomto čase túto formu stretnutí cez SKYPE pod vedením Radky, kde strávime spoločný čas s esenciálnymi olejmi, relaxáciami a viac vnímame pocity a to čo sa v nás deje. Navyše ma udržiavajú tieto SKYPE-ové stretnutia aj v lepšej telesnej kondícii, keďže sú tam aj krátke pohybové cvičenia, ktoré potom praktikujem v každodennom živote. Celkovo mi tieto online stretnutia dodávajú energiu a zároveň mi prinášajú určitý vnútorný pokoj. Takže ďakujem.