ONLINE SEMINÁR ZO SÉRIE | PEKNÉ VZŤAHY EXISTUJÚ

INTERAKTÍVNY WEBINÁR O PARTNERSKÝCH VZŤAHOCH

NOVÉ POHĽADY – ČÍM SI VZŤAHY KOMPLIKUJEME

Má vplyv môj vzťah k sebe a moja sebaúcta na vzťahy? Prečo sa vo vzťahoch toľko trápime?

Túžite po vzťahu, kde zažijete lásku, bezpečie, prijatie a blízkost? Prečo príde rozčarovanie tak skoro? Nenachádzate vhodného partnera? Vieme o sebe a vzťahoch dosť na to, aby sme mali reálne očakávania?

Nech sa vám vzťahy zdajú byť akokoľvek zložité, sú zdrojom poznania. Vzťahy, ktoré spoluvytvárame nám umožňujú lepšie porozumieť sebe.
Pozývam vás na cestu objavovania toho, čo žijete vo vzťahoch a ako sa oslobodiť od toho, čo vám už nevyhovuje.

Kedy:
22. marca 2023 20:00 – 21:15 h.
29. marca 2023 20:00 – 21:15 h.
05. apríla 2023 20:00 – 21:15 h.

Cena: 45 eur za všetky tri stretnutia (cena jedného 22 eur)

Ako: cez Zoom

On-line seminár je interaktívny, je možné klásť otázky. Robia sa cvičenia a ukážky.

Radka okrem zrozumiteľnej teórie fungovania vzťahov, prináša rozprávanie zo svojej praxe párovej terapeutky, účastníkov vedie k pochopeniu toho, ako sami vo vzťahoch fungujú a spolu s nimi hľadá nové možnosti, ako meniť prístup a postoj k tomu, čo im nefunguje, ubližuje alebo unavuje vo vzťahoch. Seminár je z časti workshopový – účastníci dostávajú otázky, cvičenia a podnety na zamyslenie.

Na to, aby sme mohli vo vzťahoch lepšie fungovať, je dobré sa najskôr zorientovať v sebe, vo svojich vzťahových potrebách a tom, čo my do vzťahov prinášame.

Počet miest je limitovaný na 15 členov.

Rezervácia miesta: parovaterapeutka@gmail.com

Rezervácia vzniká úhradou účastníckeho poplatku.

 

Seminár vedie:

PhDr. Radoslava Olajos je párová a analytická terapeutka. Venuje sa rozvoju osobnosti cez prácu s nevedomím. Spája poznatky teórie C. G. Junga, hlbinnej psychológie a dynamickej psychoterapie. Venuje sa individuálnej práci, vedeniu seminárov a párovej terapii. Hlavnou a nosnou témou je individuačný proces, transformácia vzťahov a sebapoznanie.

Referencie účasníkov 2016 – 2022:

Zuzana (32) – Získala som nové informácie, uvedomila som si nové súvislosti, ale aj to, čo nechtiac robím vo vzťahu. Semináre mám rada, mám vždy možnosť sa viac spoznať. Radka na seminári odovzdáva aj vlastné skúsenosti z praxe, ale aj vtipné príhody a vďaka cvičeniam, či imagináciám je seminár veľmi pútavý a obohacujúci.

Ivetka (40) – Témy partnerských vzťahov sa ma dotýkali, ujasnila som si čo chcem. Páčia sa mi cvičenia aj prístup. Dobré je, že sme boli menšia skupina a počula som aj iných. Mám rada online semináre, chodím aj na víkendové sebapoznávacie. Oba odporúčam.

Od drám a bolesti k spokojnosti…

Nie je nutné vo vzťahoch toľko trpieť, zažívať drámu, bolesť, sklamania. Možno vám je už jasné, že žijete s niekým, s kým si navzájom ubližujete, trápite sa obaja. Možno sa trápite len Vy a cítite sa partnerom nepochopená. Možno viete, že by bolo najlepšie odisť, ale máte obavy, pochybnosti, neviete prekonať strach a urobiť zmenu. Možno potrebujete povzbudiť, lepšie sa v tom, čo sa vám deje zorientovať. Možno ste práve sama a uvedomujete si, že vám vzťahy nevychádzajú, robíte preto nevýhodné kompromisy a pricháza sklamanie. Prečítali ste si viaceré knihy, pozreli ste si videá na vzťahové temy a napriek tomu, že ste získali určité informácie a povedomie, veľa sa vo vašom živote nezmenilo? Možno si netrúfate navštíviť psychológa alebo necítite potrebu dlhodobejšej terapie a tak práve pre vás sú určené nedeľné interaktívne semináre, kde máte šancu dostať odpovede na vaše otázky a začať sa hlbšie zaoberať tým, ako to vlastne mám sam/a so sebou.