SEMINÁRE A WORKSHOPY O VZŤAHOCH

Skupinové aktivity v ON-LINE priestore 2024:

PEKNÉ VZŤAHY EXISTUJÚ Partnerská abeceda I.
O najčastejších chybách na začiatku vzťahu a prečo vzťah stroskotá skôr, ako začne.
PEKNÉ VZTAHY EXISTUJÚ Láska, zrada, sebaúcta
Vieme o sebe a vzťahoch dosť na to, aby sme mali reálne očakávania?

Víkendový seminár december 2023

Sebapoznanie v RIME DZONGU – relaxácie a sebapoznanie cez zážitkové aktivity v krásnej prírode v meditačnom centre v slovenských Kopaniciách:
Sebapoznanie, vnútorná sila a vzťahy 1. – 3. december 2023

 

Semináre, webináre, víkendové pobyty aj prednášky v roku 2023 budú predovšetkým tématicky venované sebapoznaniu, partnerským vzťahom, vzťahu k sebe, vnútornej sile a sebaúcte. Budeme sa učiť relaxovať, uvoľniť sa, prinavracať sa k sebe, k svojej vnútornej pravde a láskavosti.

Dovoľme si radosť, darujeme si čas pre seba.

Referencie:
Denisa (42) – Online aktivity majú svoju silu a je to pohodlné. Večer sa pripojím a niečo pre seba urobím. Dá sa dostať do hĺbky, zamyslieť sa.  Rada sa pripájam. Vždy, keď je to možné. Popri deťoch nie je jednoduché nájsť si čas pre seba. Oceňujem aj cenovú dostupnosť.

Martin (31) – Keďže moja práca je o cestovaní, oceňujem, že je možné zúčastňovať sa online seminárov pod vedením Radky, kde strávime spoločný čas, vždy sa niečo nové dozviem, viac vnímam súvislosti a to čo sa v nás deje. Celkovo mi tieto online stretnutia dodávajú energiu a zároveň mi prinášajú určitý vnútorný pokoj. Takže ďakujem.

Denisa (42 rokov)

Online aktivity majú svoju silu a je to pohodlné. Večer sa pripojím a niečo pre seba urobím. Dá sa dostať do hĺbky, zamyslieť sa.  Rada sa pripájam. Vždy, keď je to možné. Popri deťoch nie je jednoduché nájsť si čas pre seba. Oceňujem aj cenovú dostupnosť.

Martin (31 rokov)

Keďže moja práca je o cestovaní, oceňujem, že je možné zúčastňovať sa online seminárov pod vedením Radky, kde strávime spoločný čas, vždy sa niečo nové dozviem, viac vnímam súvislosti a to čo sa v nás deje. Celkovo mi tieto online stretnutia dodávajú energiu a zároveň mi prinášajú určitý vnútorný pokoj. Takže ďakujem.